nedelja 25.10.2015.
22:40

Napoli odneo bodove iz Verone i ostao među vodećim timovima.

BETA/AP Photo/Salvatore Laporta

Tvrda utakmica na "Bentegodiju", dobro organizovani Kjevo je odolevao u prvom poluvremenu protiv Napolija. Gosti su dva puta mogli do prednosti, ali je prvi Iguainu Bizari odbranio šut, a nakon toga je "Pipita" šutirao preko gola. Najbolju akciju Kjevo je izveo preko iskusnog Pepea, ali Kastro nije uspeo da savlada Rejnu.

U nastavku, posle sat vremena je popustila brava "Letećih magaraca". Posle centaršuta Gulama je Iguain pogodio ugao gola svog iskusnog zemljaka. Bizari je kapitulirao 1:0 za Napolitance.

Do kraja je Međorini pretio gostima, Alan i Mertens su propustili priliku da boljim udarcima dotuku domaće, na kraju dragoceni bodovi putuju na jug, a Napoli se pridružio timovima koji imaju po 18 bodova i na dva koraka su od lidera Rome.

Gol iz Verone možete videti ovde, a izveštaje sa današnjih mečeva ovde.