09:59
Izvor: Sportske.net, index.hr

Šok u Hrvatskoj posle sinoćnjeg kiksa. Selektor plaća ceh!

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Plasman reprezentacije Hrvatske na Mondijal od sinoć je pod velikim znakom pitanja!

Hrvati su pred svojim navijačima na riječkoj ''Rujevici'' osvojili samo bod protiv Finske (1:1), pošto su u 90. minutu ispustili minimalno vođstvo.

Sada na tabeli Grupe I vodi Island sa 19 bodova, Hrvatska i Ukrajina imaju po 17 i u poslednjem kolu će u međusobnom duelu odlučiti ko će, po svoj prilici, moći da se zadovolji samo drugim mestom i plasmanom u baraž.

Posle meča sa Finskom, fudbalska Hrvatska je u alarmantnom stanju. Tamošnji portal ''Index'' prenosi da su čelnici Saveza održali hitan sastanak na kojem su navodno doneli odluku da ''Čačić mora otići kako bi Hrvatska imala bilo kakve šanse za plasman na SP''.

A sam Čačić je posle utakmice poručio da se ničega ne plaši.

''Znam da se posle svakog lošeg rezultata analiziraju trenerovi potezi, to je normalno. Ne bojim se ničega, ja sam trener 30 godina'', istakao je Čačić, uz nadu da će Hrvatsku pogledati i sreća u poslednjoj utakmici protiv Ukrajine.