Hoće li Palas i Luka konačno ući u seriju?

utorak 28.11.2017.
15:02

Srpski fudbaler se uklopio u loše rezultate Kristal Palasa ove sezone, ali je nagovestio bolje dane.

Beta/AP Photo/Tim Ireland

Sem Alardajs je pružao veliku šansu Luki Milivojeviću, igrao je srpski reprezentativac veoma često svih 90 minuta prethodne sezone, a i Palas je bio sjajan.

Ipak, ove sezone je druga priča.

Frank De Bur je eksperimentisao sa srpskim reprezentativcem, igrao je Luka na štoperu, ali je Holanđanin uvideo da to nije baš mesto za njega i da sa tim neće previše postići.

Palas, ipak, dolaskom Roja Hodžsona beleži kakav-takav napredak, iako su i dalje poslednjeplasirani.

Oni su u prethodnom kolu zabeležili pobedu protiv Stouka, možda i direktnog rivala za opstanak, a danas imaju novi ispit, idu u goste Brajtonu koji igra sasvim solidno ove sezone.

Milivojević je odigrao odličnu utakmicu protiv Stouka, nadamo se da će i večeras od 20:45 nastaviti sa dobrim partijama i da će dokazati Hodžsonu da mu je mesto u startnoj postavi i da treba da igra i svih 90 minuta, što nije bio slučaj u prethodnih nekoliko mečeva u Premijer ligi.