Hit izjava selektora Crne Gore posle poraza u Prištini

10:42
Izvor: Sportske.net, vijesti.me

Nije sve tako crno?

EPA-EFE/BORIS PEJOVIC

Reprezentacija Crne Gore ponovo je razočarala, sinoć je bila potpuno nadigrana u Prištini, u duelu sa selekcijom tzv. Kosova i na kraju je poražena rezultatom 2:0.

Domaćin je već u prvom poluvremenu stekao ubedljivu prednost i do kraja je bez problema održao, pa su ''Sokolovi'' pretrpeli i četvrti poraz u sedam odigranih kolau tekućim kvalifikacijama.

I dok ljubitelji fudbala u Crnoj Gori ne kriju razočaranje sinoćnjom partijom njihovog nacionalnog tima, selektor Faruk Hadžibegić vidi razloga za - optimizam.

''Ovo je možda i naša najbolja utakmica na planu  angažovanja. Međutim, igramo u takvom momentu - kada nam ne ide, onda ne ide. Psihološki trenutak je jako težak. Drago mi je da smo odigrali drugo poluvrijeme bolje nego prvo. To dokazuje da imamo kvalitet da izađemo iz krize'', objasnio je Hadžibegić, a prenose ''Vijesti''.