Het-trik "Ibrakadabre" za plus 5

• Autor: Filip Mitrović

• 09. novembar 2013.

• 19:02

Šveđanin zabeležio het-trik u pobedi nad Nicom od 3:1 i učvrstio 'Svece' na čelnoj poziciji. Jedini gol za goste postigao bivši bek Zvezde Nemanja Pejčinović.

Prvi subotnji meč 13. kola francuke Lige 1 odigran je na 'Parku Prinčeva', gde je PSŽ ugostio Nicu, a protekao je u znaku fantastičnog Zlatana Ibrahimovića.

'Sveci' su slavili sa 3:1, a švedski napadač je tresao mrežu ekipe sa juga Francuske u 39-om, 57-om (sa penala) i 76-om minutu.

Jedini pogodak za Nicu delo je Nemanje Pejčinovića, koji je matirao Sirgiua u 70. minutu.

Pari Sen-Žermen još uvek ne zna za potraz u domaćem šampionatu, sada ima 31 bod, pet više od najbližih pratilaca Monaka i Lila, koji svoj meč 13. kola igra kasnije u Genganu..

Nica ostaje u sredini tabele sa 17 bodova.