Autor: Beta Beta
sreda 02.05.2018.
11:48
Izvor: Beta

Trener Bajern Minhena Jup Hajnkes rekao je da su njegovi fudbaleri zaslužili da se plasiraju u finale Lige šampiona i da je veoma razočaran zbog eliminacije od Real Madrida.

Epa/Lukas Barth

"Zaslužili smo da se plasiramo u finale. Bili smo bolji u dve utakmice i veoma sam razočaran, kao i svi u timu. Teško mi je ovo da prihvatim", rekao je Hajnkes posle eliminacije.

Bajern je završio učešće u Ligi šampiona eliminacijom od Real Madrida u dve polufinalne utakmice.

Prvu je izgubio 2:1, dok je druga završena 2:2.

Hajnkes je naveo da Real treba da zahvali svom golmanu Kejloru Navasu, koji je po njegovim rečima bio "spektakularan".

Trener nemačkog kluba je kazao da dugo nije video da Bajern igra tako dobro.

Protivnik Real Madridu u finalu Lige šampiona biće pobednik duela između Rome i Liverpula.