Gvardiolina kaznena ekspedicija ispisala istoriju, pet golova za 18 minuta!

subota 21.09.2019.
16:25

"Stršljenovima" preti prava katastrofa.

Epa/Nigel Roddis

Mančester siti je u minulom kolu Premijer lige doživeo poraz od Noriča, a izgleda da je Gvardiola svojim igračima održao dobru lekciju nakon razočaravajućeg rezultata u petom kolu.

U šestom su "Građani", nakon pobede protiv Šahtjora u Ligi šampiona, dočekali Votford, koji je u minulom kolu namučio Arsenal.

Ipak, ekipa Kike Sančes Floresa je utakmicu izgubila već u uvodnim minutima, kako je Siti stigao do prednosti od čak 5:0 za samo 18 minuta igre!

Poveli su već u prvom minutu, strelac je bio David Silva, na asistenciju De Brujnea.

Nisu posustajali Gvardiolini puleni, igrao se 18. minut kada je Otamendi povisio na neverovatnih 5:0.

Tako su fudbaleri Mančester sitija postavili i rekordPremijer lige, ovo je pet najbrže postignutih golova u istorijitakmičenja.