sreda 22.04.2015.
13:00

I pored odlične igre njegovog tima, Pep nije bio prezadovoljan nakon utakmice?

Beta/AP Photo/Matthias Schrader

Bajern iz Minhena je sinoć demolirao Porto u četvrtfinalu Lige šampiona rezultatom 6-1, o čemu ste mogli da čitate OVDE.

I pored poraza u prvom meču, Bajern je pokazao klasu i već u prvih 45 minuta obezbedio sebi prolazak u polufinale ovosezonske Lige šampiona.

Odmah nakon meča, Gvardiola je izneo svoj prvi utisak o igri svog tima.

"Igrali smo mnogo bolje nego u prvom meču. Sve pohvale mojim igračima, veoma su me usrećili.", izjavio je španski stručnjak za engleske medije.

Međutim, iako je Bajern odigrao možda i najbolje poluvreme otkad ih je preuzeo Gvardiola, na pitanje da li se slaže da su njegovi igrači u prvom poluvremenu igrali "perfektan fudbal", Pep je imao odričan odgovor.

"Ne, nije bilo perfektno. Moglo je da bude još bolje.", iznenadio je sve Španac svojim odgovorom.

Gvardiola je takođe dodao da nikada niste sigurni u prolaz, dok sudija ne odsvira kraj utakmice.

"Lopetegi je napravio neke izmene na poluvremenu i bili su veoma opasni u drugom delu meča. Ne smete sebi da dozvolite opuštanje u Ligi šampiona.", zaključio je Gvardiola.

Šta sve igrači treba da urade da bi Pep bio zadovoljan?!