sreda 11.04.2018.
09:43

Šta je u stvari Pep rekao sudiji pa je morao na tribine?

EPA-EFE/Nigel Roddis

Na kraju prvog poluvremena, igrači Sitija su okružili sudiju Lahoza koji je poništio gol zbog ofsajda, smatrajući da je grdno pogrešio.

Da je Siti tada poveo sa 2:0, stvari bi bile mnogo drugačije.

To je puklo pred očima i Pepa Gvardiole, on je pojurio na teren, kako bi odvukao igrače, a onda je Lahoz počeo da mu objašnjava zbog čega je gol poništen.

"Ćuti, samo ćuti",
urlao je Gvardiola i dodao nekoliko pretnji, među njima i da će se obračunati posle meča.

Jasno, sudiji nije bilo potrebno ništa drugo, odmah je u poluvremenu isključio menadžera Sitija kome je to drugi put u karijeri u Ligi šampiona da završi na tribinama, prvi put u ovoj deceniji, crveni karton je dobio protiv Bajerna još 2009.

23 Komentara

eenneess
Wednesday, 11.04.2018
18:23

Kako admin zna da je city poveo sa 2:0 da bi stvari bile mnogo drugacije??? Bas me zanima..

Agent Provocateur
19:23

Eto recimo zato sto je 2:0 mnogo drugacije od 1:0 - jel logicno ovo objasnjenje ?

tony zahirovic1234
20:23

Nekome ništa nije logično druže moj...

Marcos Alonso
17:32

Bez istih tih momaka zvanim sudije ne bi vidio trofej Lige Sampiona ni 2009. ni 2011. kakva nezahvalnost,malo je isao na stetu Sitija ali nije ispao sa 1 razlike nego 4 da opravdanje trazi u tome jos je prvi gol neregularan a i svakako bi ih spustio Liverpul u 2.p oluvremenu kao sto i jeste

Blackmamba24
13:44

Ovako se ljutio i 2009

11:21

Mislim da 5 - 1 ukupno dovoljno govori. Ipak ko zna sta bi bilo da je bilo 2-0 a nije jer je ponisten cist gol, svakako bolja tekma i uzbudnjivija sto znaci da smo svi osteceni. Ne samo da nije igac City-ja poslao loptu napred vec je iza Sane-a bio jos jedan igrac Lpool-a pa ne bi bio ofsajd ni ovako ni onako. Dvostruka greska, pozicija na terenu i ko je poslao loptu - kada cemo gledati snimak za ovakve stvari da se gluposti izbace iz fudbala ? Ne moze sudija sve da vidi, pa i kad ih je sest kao u NFL-u gleda se snimak.

MSSZRMK
14:56

Faul nad Van Dajkom kod prvog gola takođe bilo.

NikkiCFC
15:44

Prvi mec takodje trebalo je da bude 2:1 jer je Salahom gol iz ofsajda a Sitiju je ponisten gol. Cim sam video da spanac sudi znao sam da nece dobro da ispadne. Ali i Pep je uzeo LS zahvaljujuci sudijama 2009. godine.

Oldboy
11:02

Navijao sam za Liverpool , ali za ovakve meceve je VAR moranje, mnogo je ulozeno i sudijske greske skupo kostaju. Ja bih poludeo da sam na Gvardiolinom mestu. Na stranu to sto su barseloni sudije pomogle dosta puta ranije, ali kad ti neko ne prizna regularan gol u cetvtfinalu LS i jos te iskljuci , to je stvarno apsurd. Nismo u srednjem veku

dock
12:16

Pa ako se pogleda zadnjih nedelju dana, malo koji tim je tako ostecen kao Siti. Protiv Liverpula: gol iz ofsajda, ne sviran penal u prvoj tekmi za Siti, cist gol u drugoj tekmi, protim MU dva penala i siguran crveni za Janga (koji se provukao cak i bez zutog). Sve su to situacije koje su direktno uticale na rezultate. Ne kazem da bi prosli Lpool, ipak su pravili pacerske greske u odbrani, ali sa 2-0 u revansu na poluvremenu, pitanje je sta bi bilo, a sa 3,4-0 u prvom protiv MU, sigurno da MU ne bi preokrenuo.

Armani
10:12

Drazi mi je liverpul radi tradicije i svega i igraju odlican fudbal,ali ovo je teski kriminal kako je siti pokraden u ovom dvomecu,gol salaha iz ofsajda i ponisten cisti jesusu pa to je u ovoj fazi kriminal,dirktno sudije utjecu na ishod pobjednika i zato mi je muka kad se sjetim i barse 2009 i kako su njih pokrali 2010 g. Kako je real osvojio prosle i pretprosle sezone,kako su psz izbacili kako je sada siti pokraden,katastrofa i nista se ne mjenja,pogrijesit se mora ali tako kardinalne greske radit,sad je njega iskljucio jer mu je rekao istinu da je gol cist,dali ce odgovarati za to sudija?? Opcenito zabranit takvima da sude tko im platu daje,jedan od najgorih u spaniji i sudi ligu sampiona cetvrtfinale ko je tu lud...

Alister Krouli
13:19

Ako vec tako gledas onda je Roma zaslužila sinoć crveni karton. Barsa je pokradena jer Romina oba beka nisu dobila zaslužena dva crvena. Pa sta su uradili od 4:1? Igrali ko babe neke...

NikkiCFC
15:46

Ja sam navijao za Liverpul prvi mec i ovde prvo poluvreme ali posle ovih gresaka sudije nisam mogao. Zgadili mi sve.

Mystic Gohan
10:12

Ko gubi ima pravo da se luti. Jedan gol su dali u dve utakmice i sad su u sudije krive? Klop ga je profesorski nadigrao.

09:56

Pepika smiri se. Čuvaj zdravlje kad već milijarde nista ne znače. Najveći si kvazi stručnjak u istoriji fudbala.

Escher
12:45

Nije... Uvek ce svet imati Mancinija kao mega prevaru

Непобедиви
09:48

Imao je puno pravo da se ljuti zbog ponistenog gola, ali nesto se ne secam da se u drugom minutu zalio. I ono je komotno moglo da se svira kao faul.