Gudelju gol, Đuričiću pobeda!

• 02. mart 2013.

• 21:13

Sve bolji Nemanja Gudelj postigao još jedan gol za Bredu, ovog puta protiv Đuričićevog Herenvena, koji je na kraju ipak došao do pobede.

Nemanja Gudelj se sve ozbiljnije nameće za mesto u reprezentaciji Srbije. Njegovi golovi su sve češći u šampionatu Holandije, a ovog puta srpski internacionalac je zatresao mrežu Herenvena.

Meč je odigran u okviru 25. kola šampionata Holandije, a pobeda je ipak pripala gostima koji su slavili sa 2:1.

Posle prvog poluvremena bez golova, Gudelj je na startu drugog doveo Bredu u vođstvo, ali je do kraja usledio preokret u režiji Finbogasona, koji je golovima u 82. i 85. minutu ostavio konačnih 2:1 za Herenven, u čijim je redovima ponovo starter bio i Filip Đuričić.