• Autor: Boban Filipović

• 25. novembar 2015.

• 22:38

'Filipsovci' ostali neporaženi na 'Old Trafodu' i sačuvali nadu da mogu da se plasiraju u nokaut fazu. Ukoliko Holanđani dobiju CSKA kući, Mančester Junajted mora da slavi u Volfsburgu u poslednjem kolu.

Razočarali su fudbaleri Mančester Juanjteda svoje navijače, pošto su odigrali samo 0:0 protiv PSV-a.

Luj Van Gal je najavio da će biti teško protiv 'Filipsovaca', protiv kojih ima negativan skor tokom trenerske karijere i ispostavilo se da je bio u pravu.

'Đavoli' su bili bolji rival, u prvom poluvremenu su Šnajderlin i Marsijal imali šanse da donesu vođstvo domaćem sastavu, ali je Zoet bio siguran na golu.

U drugih 45 minuta Džesi Lingard je bio najagilniji, imao dve solidne šanse, nije bio precizan.

PSV se prevashodno orjentisao na odbranu svog gola, uspeo da realizue cilj i imaće šansu da pobedom na svojoj 'Filips Areni' u poslednjem kolu protiv otpisanog CSKA overli plasman u nokaut fazu.

Mančester Junajted gostuje u Volfsburgu i moraće da trijmufuje nad 'Vukovima' jer bi u slučaju da u tome ne uspe,  a 'Filipsovaci'  savladaju 'Armejce', zaveršio učešće u Ligi šampiona.

Tabela grupe B uoči poslednjeg kola: Volfsburg 9, Mančester Junajted 8, PSV Ajndhoven 7, CSKA Moskva 4.