sreda 21.02.2018.
22:57

Velšani osvojili sva tri boda u Ipsviču, Jokanov Fulam "samo" bod u Bristolu.

cardiffcityfc.co.uk

Preneli smo u toku večeri da je Aleksandar Mitrović postigao svoj prvenac u dresu Fulama na gostovanju u Bristolu, 'Mitrogol' je u 14. minutu doveo klub iz zapadnog Londona u vođstvo, ali su domaći deset minuta pre odlaska na odmor uspeli da poravnaju preko Rida na 1:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Fulam je bio bolji rival i ima više razloga da žali za pobedom, mada ni remi u gostima kod direktnog konkurenta za mesto u plej-ofu za promociju nije loš rezultat za ekipu Slaviše Jokanovića.

Mitrović je odigrao ceo meč.

U isto vreme, Kardif je vezao treći trjumf u nizu na gostovanju u Ipsviču i učvrstio se na drugom mestu na tabeli.

"Traktoristima" je presudio Zohore sredinom drugog poluvremena, to je bio jedini gol na utakmici (0:1).

Marko Grujić je bio starter, ali je odigrao samo prvo poluvreme.

Od ostalih rezultata sa večerašnjih utakmica u Čempionšipu posebno izdvajamo remi lidera Vulverhemptona sa Noričom. Iako su "vukovi" već u 25. minutu vodili sa 2:0, "kanarinci" su dva minuta kasnije uspeli da se vrate u meč i da u nadoknadi golom rezerviste Oliveire izbegnu poraz (2:2).

Isti rezultat viđen je i u Derbiju, gde je gostovao Lids junajted, s razlikom što su gosti dva puta vodili, a domaćin u nadokandi uspeo da iščupa bod.