Grujić ponovo izabran za igrača utakmice!

• 21. jul 2016.

• 09:22

Srpski internacionalac Marko Grujić nije mogao da poželi bolji početak u Liverpulu pošto je pored dva sjajna poluvremena i dva postignuta gola i drugi put poneo zvanje najboljeg igrača utakmice.

Ekipa Jirgena Klopa u sredu je odigrala četvrtu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za nastupajuću sezonu. Protivnik "Crvenih" bio je član Čempionšipa Hadersfild, a Liverpul je slavio sa 2:0 (1:0) na stadionu "Džon Smit".

Pisali smo već da je utakmicu obeležila još jedna odlična partija Marka Grujića koji je na terenu proveo prvih 45 minuta i uspeo da postigne svoj drugi gol u dresu Liverpula.

Da je doskorašnji član Crvene zvezde prikazao još jednu odličnu partiju u dresu "Redsa" potvrđuje i anketa na zvaničnom "Tviter" nalogu Liverpula gde gotovo 6 miliona pratilaca može da glasa za najboljeg igrača na poslednjoj odigranoj utakmici.

Baš kao što je to bio slučaj nakon utakmice sa Flitvudom i ovoga puta je najveći broj glasova (44%) dobio srpski internacionalac Marko Grujić koji je na taj način drugi put u karijeri odabran za najboljeg igrača jedne Liverpulove utakmice.

Priznanje koje stiže od navijača uvek ima posebnu težinu i nema sumnje da će Marko Grujić posle ovakvog učinka na Evropskom tlu sa puno elana nastaviti da radi tokom priprema koje Liverpul nastavlja u Severnoj Americi.