utorak 13.02.2018.
23:27

Sedamnaesta pobeda Kardifa ove sezone u engleskom Čempionšipu.

Epa/Peter Powell

U senci večerašnjih evropskih utakmica, odigrana su i dva meča engleskog Čempionšipa.

Našu pažnju privukao je novi trijumf ekipe Kardifa, koja je pred svojim navijačima savladala Bolton rezultatom 2:0 i na tabeli se izjednačila sa trećeplasiranim Derbijem sa 58 osvojenih bodova.

Naš Marko Grujić je odigrao svih 90 minuta u pobedničkoj ekipi, koja je oba gola postigla tokom prvog poluvremena.

Traore je u 34. minutu ''načeo'' rivala, a konačnih 2:0 postavio je Morison, deset minuta kasnije.

Isti rezultat i u drugoj večerašnjoj utakmici, Šefild Vendzdej je na svom terenu savladao ekiopu Derbija.