petak 09.03.2018.
15:07

Ekipa bivšeg trenera Zvezde Miodraga Božovića nastavlja sa dobrim partijama u Rusiji.

arsenaltula.ru

Fudbaleri Arsenala iz Tule slavili su na gostovanju Amkaru u okviru 22. kola ruske Premijer lige. Puleni Miodraga Grofa Božovića slavili su sa 0:2 (0:1), a meč su završili sa dva igrača više na terenu.

Poveli su u 11. minutu, Dzjuba je omašio penal, ali je uspeo da se popravi i nakon odbitka zatrese mrežu ekipe iz Perma.

U nastavku, nakon pola sata igre, domaći fudbaleri ostaju sa igračem manje, Ogude je zaradio direktan crveni karton, a samo četiri minuta kasnije teren je morao da napusti i Belorukov, zbog drugog žutog kartona.

Tom prilikom je Belorukov skrivio i jedanaesterac, ali je Kanva uspeo da ga promaši.

Ipak, samo dva minuta kasnije, pobedu Arsenala overava Tkačev, na asistenciju Dzjube.

Bio je to drugi vezani trijumf ekipe iz Tule, imaju maksimalan učinak u drugom delu sezone i trenutno se nalaze na visokom šestom mestu na tabeli ruske Premijer lige.