utorak 15.08.2017.
17:35

Dok je vodio Crvenu zvezdu, crnogorski stručnjak je često ''iskakao iz šablona'' kada su konferencije za medije u pitanju, a izgleda da je nešto slično počeo da primenjuje i u Rusiji.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Iako mu sigurno nije do šale, s obzirom da je njegov tim u poslednje četiri utakmice osvojio samo jedan bod, a da je u tri od ta četiri meča imao vođstvo koje je prokockao u drugom delu igre.

Tako je bilo i juče, kada je njegov Arsenal Tula remizirao (2-2) sa Uralom, iako je već posle deset minuta igre vodio sa 2-0.

Opet se u drugom poluvremenu desio pad u igri Božovićevog tima, ali ako im je za utehu, ovoga puta su uspeli bar da osvoje bod.

''Počeli smo utakmicu veoma dobro, postigli smo dva brza gola. Izgledalo je da će biti lako, ali fudbal je nepredvidiv. Na kraju smo skoro pa izgubili'', konstatovao je Božović.

Tamošnje novinare je zanimalo da li bi odbrana njegovog tima trebalo da bude ojačana, na šta je popularni ''Grof'' uzvratio šaljivim odgovorom.

''Naša odbrana biće ojačana, ako budemo bolje jeli. Kako uopšte da vam odgovorim na ovo pitanje'', istakao je Božović.