subota 14.04.2018.
19:56

Fudbaleri Krasnodara skočili su na treće mesto ruske Premijer lige, nakon pobede protiv Arsenala iz Tule.

EPA/BERND THISSEN

Krasnodar je na svom stadionu nadigrao ekipu Miodraga Grofa Božovića rezultatom 3:0 (2:0).

Poveli su u četvrtom minutu domaći fudbaleri, strelac je bio Kleson, na asistenciju Ramireza.

Nekih 20 minuta kasnije, Petrov je povisio na 2:0, ovoga puta asistent Smolov.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a sve je bilo jasno kada je u 86. minutu Laborde postigao treći gol za domaći ekipu, postavivši tako i konačan rezultat.

Ekipa Krasnodara je tako skočila na treće mesto na tabeli ruske Premijer lige, sa dva boda više od četvrtoplasiranog Zenita i tri više od petoplasiranog CSKA, koji ima i dve utakmice manje.

Božovićev Arsenal na visokom šestom mestu uprkos porazu, imaju 35 bodova nakon 26 odigranih kola i postaje jasno da je zacrtani cilj ispunjena, a to je naravno opstanak u elitnom rangu takmičenja u Rusiji.