• 06. maj 2014.

• 00:15

• Izvor: Beta

Poslednja utakmica 36. kola Primere okončana bez pobednika, uz dva isključenja.

Fudbaleri Real Sosijedada i Granade igrali su večeras na stadionu Anoeta nerešeno, 1:1, u utakmici 36. kola španske Primere.

Vodjstvo domaćinima doneo je Karlos Vela u 77. minutu, posle dobre asistencije Alberta De la Bele, a konačan rezultat postavio je Odion Igalo u sudijskoj nadoknadi vremena.

Utakmicu su obeležili crveni kartoni koje su dobili igrači oba tima. Prvo isključenje zaradio je igrač Granade, Hose Resio, koji je teren napustio u 55. minutu, a dva minuta kasnije isključen je i Mikel Gonzales iz Real Sosijedada, pa su tako oba tima utakmicu završila sa igračem manje.

Nakon ovog remija Real Sosijedad je šesti na tabeli Primere sa 58 bodova, dok je Granada 15. sa 38, i realnim šansama da obezbedi opstanak u ligi.

U narednom kolu Real Sosijed gostuje Atletik Bilbau, a Granada će dočekati Almeriju u derbiju za opstanak u ligi.