Granada odnela bodove sa "San Mamesa"

• Autor: Boban Filipović

• 20. septembar 2014.

• 20:03

Bilbao ostao praznih šaka pred preko 30 hiljada svojih navijača, presudio im gol Kolumbijca Kordobe u finišu prvog poluvremena.

Granada odnela bodove sa
Andalužani imaju odličan start sezone, ovo im je druga pobeda, još uvek ne znaju za poraz u prva četiri kola.

Odneli su ceo plen iz Baskije, ostvarili minimalan trijumf koji im je doneo Kordoba u 39. minutu.

Nekoliko minuta pre jedinog gola na meču golman gostiju Fernandez skinuo je fantastičnu šansu Aduricu i to je jedan od ključnih momenata utakmice. Bilbao je napadao u nastavku, ali Granada je odolela i sačuvala stečenu prednost. Ostalo je 0:1.

Jedini gol sa meča na "San Mamesu" pogledajte OVDE.

Granada je sakupila 8 bodova i trenutno se nalati na drugom mestu na tabeli Primere, dok Bilbao ostaje sa svega 3 osvojena boda.