''Građani'' u južnoameričkom ritmu!

• 14. april 2012.

• 15:48

Fudbaleri Mančester Sitija danas su naneli pravi debakl Noriču u prvoj utakmici 34. kola Premijer lige. Tevez postigao het-trik, dva gola postigao Aguero...

U odsustvu kažnjenog Marija Balotelija, Karlos Tevez i Kun Aguero su se poigravali sa odbranom ekipe Noriča, koju su ''Građani'' kao gosti danas deklasirali rezultatom 6:1!

Seriju golova otvorio je Tevez u 18. minutu, da bi devet minuta kasnije Aguero duplirao prednost ekipe Roberta Mančinija.

Vođstvom ''Građana'' od 2:0 ušlo se u drugo poluvreme, da bi posle samo šest minuta igre u nastavku Surman vratio neizvesnost.

Međutim, u poslednjih dvadesetak minuta usledila je prava kanonada gostiju. Svoj drugi gol Tevez postiže u 73. minutu i praktično rešava pitanje pobednika, da bi samo dva minuta kasnije ponovo Aguero zatresao mrežu domaćih.

Do het-trika Tevez stiže u 80. minutu, a konačnih 6:1 postavio je Džonson u 90. minutu.

Ovim trijumfom Mančester Siti je stigao na samo dva boda zaostatka za vodećim Junajtedom.

Aleksandar Kolarov bio je na klupi Sitija u današnjem meču.