21:21

Da li je ovo neko očekivao?

EPA-EFE/Peter Powell

Nakon samo trideset minuta Liverpul je poveo protiv Mančester sitija sa 3:0!

Nije tako izgledalo na samom startu, gosti su krenuli po nekom svom običaju, kratkim pasovima su pravili probleme, ali onda je usledio šok za Pepa Gvardiolu.

Prvo je (nakon ofsajda) Mohamed Salah uspeo da postigne gol, usledio je fenomenalan gol Okslejd Čembrlejna u 20. minutu, a onda u 31. minutu 3:0. Te golove ste mogli da vidite putem ovog linka.

Salah je asistirao Maneu, Senegalac je uspeo glavom da savlada Edersona!

21:38

Kako mi je drago zbog ove vestacke ekipe iz Mancestera. Valjda ce do kraja izdrzati.

22:47

Nasao sam ja na jednom sajtu,bio je mali ofsajd. Al nije ni bitno,rasturio ih Liverpul,bilo bi isto i bez toga verovatno.

Thursday, 05.04.2018
09:33

Bem li ga : ) Ja sam na onom sajtu nasao sliku sinoc i na njoj se videlo da je Sahal u malom ofsajdu. Ali ja takve stvari ne uzimam za ozbiljno,ljudi su maltene u liniji i sudija treba u sekundi da odluci dal da mase. Jos Salah trci mnogo brzo pa to otezava.

_Goran_
23:10

Na engleskom kanalu gde sam gledao mec, u poluvremenu pokazali da su bili u liniji. Onaj snimak tokom utakmice vrteli sa bas divnom kamerom.

Gorčilo
21:34

Ovakav početak nisu očekivali ni oni najortodoksniji navijači Liverpula. Zaista nestvaran početak.

rosen.manutd
21:32

Svaka cast Liverpulu i Klopu . Treba hrabrosti da se ovako napadne najbolji tim u evropi ove sezone. Stvarno svaka cast.

Αχιλλεάς
22:26

Najbolji tim evrope axaxaxaax ...druze probudi se

21:31

I voleo bih da pitam Murinja zasto tera svoje igrace da se bave nekim drugim sportom, kad mogu da igraju fudbal kao ovi ljudi.

mrancic
22:54

Pitaj ga.Ali ovde igraju Liverpul i Siti.Što čačkaš mečku?

09:37

Gledam svaku utakmicu Junajteda i prosto moras da napravis poredjenje sa igrom Liverpula ili nekog drugog tima. Verovatno bih istrpeo ruznu igru kada bi to donosilo rezultate,ovako igramo ruzno i ne borimo se za trofeje a to se od Junajteda uvek ocekuje.