Goša petom u petom minutu nadokande šokirao PSV!

• 11. avgust 2015.

• 20:41

Aktuelni šampion Holandije doživeo je šok na startu nove sezone pošto je ostao bez plena na gostovanju Den Hagu usled spektakularnog pogotka protivničkog golmana u poslednjem minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri PSV Ajndhovena krenuli su u odbranu titule remijem na gostovanju ekipi Den Haga 2:2 (1:1) iako se činilo da se nalaze na putu ka prvom trijumfu na startu nove sezone.

Dva puta je aktuelni šampion Holandije stizao do prednosti ali je na kraju ostao bez tri boda usled majstorije koju je u petom minutu nadoknade izveo golman Den Haga.

Pri vođstvu PSV-a rezultatom 2:1 Martin Hansen je napustio svoj gol i došao u protivnički šesnaesterac. Počeo je peti minut nadokande vremena kada je Keni Gore izveo prekid a golman Den Haga petom zahvatio loptu i postigao fantastičan pogodak.

Pogodak golmana u nadokandi vremena sam po sebi predstavlja remek delo vredno pažnje ali je gol bivšeg čuvara mreže Liverpula poseban zbog načina na koji je postignut.

Pogledajte, sigurni smo da ćete biti oduševljeni načinom na koji je Martin Hansen doneo bod Den Hagu u duelu sa aktuelnim prvakom Holandije.