Golovi samo na "Emirejtsu", pocrvenelo najskuplje pojačanje u istoriji "Karamela"

• Autor: Nikola Miloradović

• 25. avgust 2018.

• 16:51

Nakon 45 minuta igre u duelima trećeg kola Premijer lige od 16h, videli smo dva gola.

Golovi samo na
Arsenal je u londonskom derbiju ugostio Vest Hem, nakon prvog dela igre rezultat je 1:1.

Poveli su gosti golom Marka Arnautovića, odlično su iskombinovali Srbin sa austrijskim pasošem i Felipe Anderson, bivši igrač Verdera i Stouka je precizno šutirao sa ivice kaznenog prostora i matira Čeha.

Igrao se tada 25. minut, ali samo pet minuta kasnije, Arsenal poravnava, nakon prodora Beljerina po desnom boku, lopta posle centaršuta pada pred noge Naća Monreala, koji matira Fabijanskog za 1:1.

Prvo poluvreme je okarakterisala nesigurna igra na obe strane, moglo je da bude još golova, ali su fudbaleri Vest Hema često bili neprecizni, dok je sa druge strane Fabijanski uglavnom bio na visini zadatka.

U ostalim mečevima nije bilo golova, beležimo samo crveni karton na "Vitalitiju", gde je Bornmut ugostio Everton.

Gosti su u 41. minutu ostali sa igračem manje, jer je Ričarlison glavom udario jednog od fudbaler "Trešnjica".

Čini se da situacija nije bila tako ozbiljna, ali je sudija Probert ipak poslao Brazilca na tuširanje.

Arsenal - Vest Hem 1:1 (Arnautović - Monreal)
Bornmut - Everton 0:0 *crveni karton Ričarlison
Hadersfild - Kardif 0:0
Sautempton - Lester 0:0