Golman se preporučio Realu, dao gol!

subota 10.03.2018.
19:56

Hajduk iz Splita je danas uspeo da pobedi Istru sa 3:2, a pobednički gol smo videli u 5. minutu nadoknade.

screenshot: youtube.com

Sjajna utakmica i pobeda Hajduka iz Splita koji je smanjio zaostatak za Dinamom iz Zagreba na samo 6 bodova, iako je do pre dva kola bilo 12.

Dinamo je danas poražen na svom terenu od Lokomotive sa 1:4 nakon čega je trener Cvitanović podneo ostavku, a Hajduk je u neizvesnom finišu utakmice slavio protiv Istre sa 3:2.

Adam Giršo je u 15. minutu utakmice doveo domaće u prednost, izjednačio je Vojnović, a Matei je u 53. minutu doveo goste u prednost. Said je izjednačio u 71. minutu, a pobedu domaćima u petom minutu nadoknade donosi mladi golman Letica.

Da, dobro ste pročitali, golman. On je glavom uspeo da savladao rivala na drugoj strani, doneo je zlata vrednu pobedu svom timu.

Ovaj golman se povezivao sa Real Madridom, opširnije u narednomlinku.