21:25

Bivši bek Partizana i moskovskog Dinama danas je bio čovek odluke u pobedi Mordovije nad Krasnodarom u 12. kolu ruske Premijer lige.

partizan.rs
partizan.rs

Mordovija je danas uspela da prekine seriju od tri uzastopna poraza, i to protiv trećeplasiranog Krasnodara na svom terenu.

Tim našeg Marka Lomića je slavio rezultatom 2-1, a upravo je srpski internacionalac bio čovek odluke, sa dva postignuta gola.

Krasnodar je golom Žoazinja rešio prvo poluvreme u svoju korist, ali je u nastavku Lomić najpre iskoristio jedanaesterac u 56. minutu, da bi dvadeset minuta kasnije iz slobodnog udarca postigao lep gol za trijumf Mordovije - 2:1.

U prilogu pogledajte golove sa ove utakmice, a dodajmo da je danas i Pejčinovićeva Lokomotiva slavila u moskovskom derbiju protiv Dinama sa 4-2, a srpski defanzivac je odigrao svih 90 minuta.

Takođe, šest golova i u meču Kubana i moskovskog Spartaka, ali nije bilo pobednika - 3:3.