sreda 12.06.2019.
22:54

Još uvek ništa nije gotovo, odluka će pasti u Malagi.

twitter.com/LaLiga

Fudbaleri Deportiva ostvarili su pobedu u prvoj utakmici baraža za popunu Primere pošto su u La Korunji savladali Malagu sa 4:2.

Nije dobro krenulo po domaćina koji je primio gol u 18. minutu, koban po Munira bio je Luis Hernandez.

Tri minuta kasnije na drugoj strani odgovorio je Karlos Fernandez sa penala, ali je gost iz Malage na odmor ipak otišao sa prednošću pošto je Ontiveros postigao pogodak u 37. minutu meča.

Trijumf domaćina potvrdio je Borha u 78. minutu meča.

Revanš u Malagi igra se u subotu od 21 sat.