subota 10.02.2018.
22:34

'Los Blankosi' su razbili imenjaka iz San Sebastijana.

Epa/Rodrigo Jimenez

Lukas Vaskez je doveo šampiona Španije u vođstvo posle samo 47 sekundi, Ronaldo je centrirao sa levog boka i pogodio ga u trepavicu, to je najbrži gol Reala ove sezone.

'Kraljevski klub' je završio posao već u prvih 45 minuta, na poluvremenu je bilo 4:0, Kristjano Ronaldo je dao dva gola u intrevalu između 27. i 37. minuta, prvo ga je Marselo spojio sa golom, a potom bio najviši u skoku posle kornera, između negovih pogodaka je pogodio i Toni Kros sa svoje pozicije, sa ivice šesnaesterca.

Samo što je počelo drugo poluvreme Huanmi je zapretio Navasu, petanestak minuta kasnije je Iljaramendi imao dobar pokušaj iz slobonjaka, ali bio za malo neprecitan, a pet minuta kasnije Real Sosijedad ipak dolazi do gola, Džon je bio strelac.

Međutim, ovaj gol kao da je razljutio Ronalda, koji deset minuta pre kraja meča posle gurkanja i "štekanja" dolazi do het-trika, pokupio je otpadak pošto je Ruli loše odbio udarac Bejla,  pa je "pukla petarda".

Tri minuta kasnije bivši igrač 'los blankosa' Asier Iljaramendi ipak uspeva da postigne gol na stadionu na kom nije ostavio značaniji trag i postavlja konačnih 5:2.

Real Madrid je ovom pobedom preskočio Valensiju i zauzeo treće mesto na tabeli, dok se Sosijedad posle "petarde" protiv Deportiva iz La Korunje u prošlom kolu vratio na staro i pretprpeo peti poraz na poslednjih šest prvenstvenih utakmica.

37 Komentara

Logika i argumenti
Monday, 12.02.2018
12:54

Samo jedno pitanje jel barem neki gol bio solo gol ili su sva tri tap in ili penal rezija...Pitam ne zbog potcenjivanja vec zbog toga sto ste mu posvetili clanak na portalu sto znaci da je sam pobedio sosijedad.Nisam gledao zato pitam...

01:54

ali sta mi je najjace kad pocnu da komentarisu dao sa 5m , na asistenciju ovoga, onoga...pa to svi napadaci rade...kejn, mesi, ikardi, cavani, pa i njima neko asistira, ali hejt je hejt ...pa ne daje mesi sa 20m golove. dao covek kompletni het-trik, ( obema nogama i glavom ) nek urade ti svi ostali ukljucujuci i mesija, pa nek se pohvale...a on je to uradio nekolilo puta i osim ibrahimovica nzm realno ko je u stanju da to uradi u danasnjem fudbalu.

Sunday, 11.02.2018
13:14

Ronaldo = het-trik. Kao da mu je bila potrebna nova godina da bi proigrao. Trenutno je najbolji strelac od pocetka iste. Zanimljivo je da je ovaj het-trik postigao desnom i levom nogom, odnosno glavom. Neverovatan fudbaler i dalje, nesumnjivo. Promena formacije sa Tonijem i Lukom koji su blize golu, donosi daleko plodniju igru. Odavno pisem o tome. Nakon toga su se samo 'zasladili' plodovima. Ne smemo smetnuti s uma Lukasa Vaskeza, ne samo radi gola i asistencije, vec preduzimljivosti. Potrebna su im pojacanja u zadnjoj liniji.

po cetvrtu zvjezdicu
10:04

Meni kao neutralcu samo jedna stvar nije jasna Sto god da napise neki navijac Reala dobije brdo minusa Mislim da to nema smisla lupati minuse po kljucu ko pise nego sta se pise Bez veze i glupo

ZVEZDA PRVAK PONOVO
07:50

Najbolja tekma Reala u zadnje vreme. Bas mi je kao navijacu Reala drago sto je to doslo sada, neka se spremi plastika-PSG

xenon 1989
04:47

Hahaha, pogodio ga u trepavicu a Vaskez polomio kičmu koliko se bacio i izvio unazad da bi loptu zahvatio glavom. 😂 Možda je ipak veća majstorija poturiti nogu na 5m i pogoditi gol kada ti prethodno Asensio i Marselo sve odrade, a oko tebe nema ni na 4m levo i desno protivničkog defanzivca da bar zasmeta pogledom. 😂 Neee, ipak je najveća majstorija pogoditi praznu mrežu sa 3m kada ti protivnički golman doda loptu. 😂😂😂

01:50

114 golova u LS...stay safe ✌

Maestro Iniesta mquc
01:33

Kako vas nije sramota pa dajetz komentare kao da je vas real drugi na tabeli😂😂😂cirkus.

scofield
00:50

Najvaznije je da Ronaldo pogadja i ulazi u formu. Sjajna formacija i igra Reala. Ovo je pravi Real. Nek se spremi napucani Psz.

Liga BBVA
06:01

Pa kad su ovako rastutrili sjajni Sociedad ne smem ni da pomislim šta će tek uraditi napucanom PSG-u. :D Parižanima je bolje da ne dolaze u Madrid, nego da utakmicu predaju službenim rezultatom. :D

Breaking Bad
00:50

Real sa Asensijom u timu daleko opasniji, svi su bili na nivou osim Benzeme, nadam se da ovo nije samo bljesak, moraju biti konstantiji.

12:56
Rade N.
00:17

Real mnogo bolje igra u ovoj formaciji, makar ove sezone. Bez klasicnog zadnjeg veznog, vec Kros i Modric uz krila koja mnogo trce i vracaju se u odbranu (Asensio i Vaskez). Tako igraju mnogo brze i konkretnije, igraju visoki presing, a i u odbrani bolje izgleda. Na ovaj nacin su i Sevilju razbili, cudno da Zidan cesce ne igra ovako.

NikkiCFC
13:04

Tu formaciju je igrao Antic kod nas 4-2-4 takoreci sa 2 krila i dva napadaca.

Emperador(2018)
Saturday, 10.02.2018
23:51

Magični tap in &penalty igrac dominira , videcemo ga protiv psga . U madridu 2;2 u parizu ce dobiti psg 3 1

El Clásico leyendas
00:34

videli smo i Mesija protiv istog PSG gde nije uradio nista ( kao ni protiv Juvea). Ronaldo na ovoj utakmici 3 gola,1 asistencija,4 uspesna driblinga i 4 kljucna dodavanja

02:13

pri rezultatu 1-0 za Real protiv Juvea 2015 Ronaldo je namestio idealnu sansu za Benza al ovaj omasio.

01:27

😂😂😂 kakva statistika!!!za postovanjenMesi protiv reala gol i asistencija u carapama😂😂😂😂😂

Boixos_Nois
00:48

Mesi protiv Juvea namjestio 2 (100%) šanse ali druga stvar je što su Iniesta i Suarez promašili.. Umjesto rezultata 1-1, Barselona je minut poslije primila gol za 2-0. Ko zna šta bi bilo da je Iniesta ovo iskoristio - https://www.youtube.com/watch?v=HBDZrLx0NXc

00:44
Stevan Mikša
23:46

Nadam se da se pali masina pred najvazniji deo sezone. A oni Benzemini promasaji vise nisu ni psihicke, nego mentalne prirode.