Goleada i prvi bodovi za Frajburg i Štutgart

nedelja 16.09.2018.
19:56

Čak šest golova videli smo u utakmici Frajburga i Štutgarta, ali pobednika nije bilo.

EPA-EFE/RONALD WITTEK

Frajburg je u trećem kolu Bundeslige dočekao Štutgart, meč je završen rezultatom 3:3 (1:1).

Poveli su domaći za manje od 60 sekundi, strelac je bio Gondorf na asistenciju Franca.

"Švabe" do poravnanja stižu u pretposlednjem minutu prvog poluvremena, strelac je bio Insua, na asistenciju Kastra.

Sa 1:1 se otišlo na odmor, da bi nakon samo četiri minuta igre u nastavku gosti preokrenuli rezultat, strelac je bio iskusni Mario Gomez.

Ipak, samo tri minuta kasnije, Gondorf postiže još jedan pogodak za 2:2.

Nije dugo trajala radost domaćih igrača, Mario Gomez postiže svoj drugi gol već u 56. minutu, Štutgart je imao novu prednost.

Ipak, domaćin dolazi do boda na svom terenu, Valdšmit postavlja konačnih 3:3 u 81. minutu meča.

Frajburg je samo par minuta nakon izjednačujućeg pogotka ostao i sa igračem manje, drugi žuti karton zaradio je Stencel.

Nakon tri odigrana kola, oba tima imaju o jedan bod, Štutgart je prvi ispod crte, Frajburg se nalazi odmah iznad njih na tabeli.