• 16. oktobar 2017.

• 22:53

Lester i dalje ima samo jednu pobedu.

Golčina Čadlija, proradio Marez, Pjulis ukrao bod i
Fudbaleri Lestera i VBA remizirali su rezultatom 1:1 (0:0) u poslednjem meču osmog kola Premijer lige.

VBA je poveo prelepim golom Nasera Čadlija iz slobodnog udarca, ali je u finišu proradila alžirska veza Lestera, Slimani je asistirao Marezu koji je pogodio za 1:1.

Lester je bio bolji rival na terenu, imao je više prilika, ali je VBA uspeo da osvoji veliki bod.

VBA je poveo u 63. minutu, kada je Čadli sa skoro 30 metara iz slobodnog udarca, preko živog zida postigao jedan od lepših golova ove sezone.

Ipak, u 80. minutu, Slimani je glavom spustio za Mareza koji je lepo prihvatio loptu grudima i pogodio suptoran ugao za 1:1.

Lester je ostao na 18. poziciji sa šest bodova, dok je stameni VBA ostao tačno na sredini tabele sa 10 bodova.