Garsija kritikovao Radonjića, ovo zamera Srbinu!

petak 05.10.2018.
10:31

Strateg Olimpika iz Marselja bio je nezadovoljan učinkom Nemanje Radonjića i Duja Ćaleta-Cara na gostovanju Apolonu.

Epa/Katia Christodoulou

Finalista Lige Evrope iz prethodne sezone našao se u velikom problemu posle dve odigrane utakmice.

Drugi put za redom Olimpik je u završnici meča primio gol i ostao bez bod(ov)a, a trener Rudi Garsija nije se libio da posle gostovanja u Nikoziji kritike adresira po imenima.

Na udaru su se našle novajlije, srpski internacionalac Nemanja Radonjić i Hrvat Duje Ćaleta-Car.

"Moramo da prestanemo da poklanjamo golove. Često ponavljamo iste greške i polako postaje iritantno. Pojedincima, posebno novajlijama, Duju i Nemanji, moramo da nastavimo da pokazujemo da postoje stvari koje se uče brzo. Plaćamo danak kasnim dolascima", rekao je Garsija za "RMC Sport", a prenosi "L'Equipe".

Olimpik iz Marselja sinoć je odigrao nerešeno (2:2) sa ekipom Apolona iako je u 67. minutu na semaforu pisalo 0:2. Apolon je u život vratio Saša Marković, a u drugom minutu nadoknade Emilio Zelaja je pogodio za izjednačenje.

Nemanja Radonjić je na terenu proveo svih 90 minuta, baš kao i Hrvat Duje Ćaleta-Car.