Galatasaraj iskalio bes, nakon "pokera" u svojoj mreži, spakovali četiri gola Kasimpaši

petak 14.09.2018.
23:13

Nakon ubedljivog poraza u Trabzonu, izabranici Fatiha Terima su bes iskalili protiv Kasimpaše.

EPA/STR
EPA/STR

Na premijeri petog kola turske Super lige, Galatasaraj je slavio pred svojim navijačima protiv Kasimpaše sa 4:1 (0:0).

Interesantno, u prvih 45 minuta nije bilo golova.

Goleadu u nastavku pokrenuo je Derdijok u 55. minutu, da bi samo dva minuta kasnije Rodriges povisio na 2:0.

Igrao se 65. minut kada je isti čovek postigao i treći gol za Galatu, a onda je u 76. minutu Kasimpaša preko Dianja smanjila na 3:1.

Ipak, samo minut kasnije, Aziz otklanja sve nedoumice i postavlja konačan rezultat ovog susreta.

Galata se tako brzo oporavila nakon poraza od Trabzona u minulom kolu (0:4), pa dele prvo mesto upravo sa Kasimpašom, koja je do ovog kola bila maksimalna.