Gaćinović's on fire! Gol i asistencija za tri minuta!

četvrtak 08.11.2018.
20:14

Frankfurt praktično overio pobedu nakon manje od sat vremena igre.

Epa/Ronald Wittek

Ajntraht iz Frankfurta gostuje u Nikoziji ekipi Apolona u četvrtom kolu grupne faze Lige Evrope.

Nakon prvih 45 minuta, gosti su imali gol prednosti zahvaljujući maestralnom Luki Joviću, pogodak "srpskog Falkaa" možete pogledati OVDE.

U nastavku, već nakon 10 minuta igre, Frankfurt je stigao do novog gola. Tekla je akcija po levoj strani, Viljems je gurnu loptu do Gaćinovića, a ovaj je fantastičnim centaršutom ostavio lakši deo posla Haleru, koji lako sa ivice peterca matira golmana domaće ekipe za 2:0.

Samo tri minuta kasnije, greška odbrane Apolona, jedan defanzivac je poklonio loptu Mijatu Gaćinoviću, reprezentativac Srbije se namestio na udarac na ivici kaznenog prostora rivala i poslao pravi projektil u bliži ugao gola Apolona za 3:0.

Fantastičan nastup Frankfurta, koji još jednom radi na srpski pogon.