Fulam u formi, šesto mesto nije toliko daleko!

utorak 26.12.2017.
19:03

Ekipa Slaviše Jokanovića ponovo podiže formu kada je to najpotrebnije i kada sledi veliki broj utakmica.

fulhamfc.com

Fulam je u poslednje četiri utakmice uspeo da pobedi čak tri puta, a danas je to uspeo da učini nad ekipom koja je 3. na tabeli i koja je jedan od kandidata za plasman u Premijer ligu.

Kardif je savladan i to u gostima, Slaviša Jokanović je sigurno veoma zadovoljan pobedom nad favoritom u ovom meču, na kraju je bilo 2:4.

Fulam je koristio svoje šanse, nakon 56. minuta bilo je 0:2, golove su postigli Rim i Ajite.

Ipak, samo dva minuta nakon gola Ajitea, domaći smanjuju rezultat preko Zohorea. Sesenjo, momak o kome se toliko govori, postiže gol za 1:3, Paterson u nadoknadi vremena smanjuje na 2:3, a Johansen u 6. minutu nadoknade postavlja konačan rezultat od 2:4.

Fulam sada ima 35 bodova, nalazi se na 11. mestu, i samo 6 bodova manje od Šefild junajteda koji je trenutno na poziciji koja vodi u plej-of za ulazak u Premijer ligu.