Fulam izgubio kod kuće, Mitar ponovo bez gola

sreda 01.01.2020.
18:52

Reding slavio na "Krejven Kotidžu".

Beta/Dave Thompson/PA via AP

Fudbaleri Fulama porazom su počeli 2020. godinu, na "Krejven Kotidžu" je slavio Reding sa 1:2 (0:1).

Poveli su gosti u 14. minutu, strelac je bio Svift.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, "Kotidžeri" su doživeli i peh u 20. minutu, kada je Rid morao da napusti teren, zamenio ga je O'Rajli.

U nastavku, nakon samo tri minut igre, gosti dolaze do novog pogotka, ovoga puta se u strelce upisao Čarli Adam, na asistenciju Edžarije.

Ipak, uzvratili su domaći igrači u 61. minutu, Kavaljero je pogodio na asistenciju Nokera za 1:2.

U nastavku ipak nije bilo promene rezultata, Mitrović je proveo svih 90 minuta na terenu, ali se kao ni u prošlom kolu nije uspeo da se upiše u listu strelaca.

I dalje je najbolji strelac lige sa 18 postignutih golova, po 17 imaju Bouen iz Hala i Votkins iz Brentforda.

Što se tiče tabele, Fulam je sada peti sa 42 boda, tri više od Šefilda, koji je odmah ispod plej-of crte, dok im Lids beži devet bodova na drugom mestu.