utorak 10.12.2019.
23:47

Novi pogodak srpskog reprezentativca.

EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Fulama su nakon poraza na "Krejven Kotidžu" od Bristola doživeli i poraz na gostovanju Prestonu, rezultatom 2:1 (1:0).

Poveli su domaći u 23. minutu preko Megvajera, da bi samo pet minuta kasnije gosti ostali sa igračem manje, crveni je dobio Odoi.

Tračak nade za "Kotidžere" u finišu prvog dela igre, kada je Raferti zaradio direktan crveni karton, te su u drugo poluvreme obe ekipe ušle sa po deset igrača.

Ipak, samo pet minuta po povratku sa pauze, Nadžent duplira prednost Prestona.

Gosti su se ponadali da mogu do bodova u 81. minutu, kada je Aleksandar Mitrović postigao novi pogodak.

Srpski fudbaler je došao do svog 16. gola u Čempionšipu ove sezone, na asistenciju Kebanoa, na čelu je liste strelaca sa golom više od Bouvena iz Hala.

Do kraja ipak nije bilo promene rezultata, Fulam treći sa 35 bodova, Preston šesti sa bodom manje.