Fulam ispustio 2:0, Mitar se rvao i dobro prošao!

subota 17.03.2018.
15:26

Fulam nije pokazao dobru igru danas na "Krejven kotidžu".

fulhamfc.com

Ekipa Slaviše Jokanovića nije uspela da zabeleži novu pobedu, iako su danas imali 2:0 protiv Kvins Park Rendžersa.

Fulam je bio bolji rival u prvih 45 minuta, a stigli su do prednosti u 32. minutu, Karni je bio strelac. Plejmejker Fulama je dobio loptu, ostavljen je da šutira i pogodio je ugao golmana protivničke ekipe.

U 45. minutu Slaviša Jokanović je zadovoljno trljao ruke, nakon sjajne akcije Piazon je uspeo da postigne gol za 2:0.

I kada se mislilo da će Fulam otići na odmor sa dva gola prednosti, desio se pad koncentracije, Luongo je uspeo da smanji rezultat.

KPR je bio daleko bolja ekipa u drugom poluvremenu, stvarali su šanse, izgledalo je kao da je pitanje trenutka kada će postići gol za izjednačenje. To se i desilo.

Odoi je "zavio u crno" svoju ekipu, pokušao je da dribla kao poslednji igrač, loptu mu je uzeo Poljak Vzolek i pogodio bez problema za 2:2 u 81. minutu utakmice. To je bio i konačan rezultat, nismo više videli niti jednu šansu na utakmici.

Aleksandar Mitrović danas nije imao šanse, borio se, ali su ga odlično sačuvali odbrambeni fudbaleri Kvins Park Rendžersa.

Na samom kraju je malo falilo da se potuče sa Linčom, bio je prilično isprovociran nakon rvanja, ali je prošao nekažnjeno.