15:35

Kako se rezultat odvijao, možda u Fulamu ipak mogu da budu zadovoljni.

Beta/Yui Mok/PA via AP

U prvom današnjem meču 11. kola engleskog Čempionšipa, ekipa Fulama je na svom ''Krejven Kotidžu'' remizirala sa Čarltonom.

Završeno je rezultatom 2:2, gosti su dva puta vodili, Fulam dva puta stizao njihovo vođstvo.

Ovo je ukupno četvrti remi Fulama od početka ove sezone, sada ima 19 osvojenih bodova, jedan više od današnjeg rivala.

Čarlton je prvi put poveo u finišu prvog poluvremena golom Galagera. U poluvremenu je trener domaćih izvršio dvostruku izmenu, Artera i Sesenjona je ostavio u svlačionici i već u 55. minutu Fulam stiže do izjednačenja preko Kavalijera - 1:1.

Radost domaćih je kratko trajala, samo dva minuta kasnije Bone je vratio prednost ekipi Čarltona, a da Fulam ostane neporažen potrudio se naš reprezentativac Aleksandar Mitrović, svojim pogotkom u 63. minutu, za konačnih 2:2, a taj pogotak pogledajte OVDE.