Francuska - Sent Etjen zaustavljen, šampion nastavlja sa remijima

• 17. novembar 2012.

• 23:33

Posle iznenađujućeg poraza Pari Sen Žermena na Parku prinčeva, u subotu odigrano još pet mečeva 13. kola šampionata Francuske.

Čak tri remija viđeno je u večerašnjim utakmicama, a najviše golova, čak šest doneo je duel između Troa i Nansija - 3:3.

Sent Etjen je takođe remizirao, i to na gostovanju Evijanu, posl etri uzastopne pobede. Meč je završen rezultatom 2:2, iako je golovima Gradela gostujući tim bio blizu nove pobede pošto je na poluvremenu vodio 2:0. Ipak, Rabiju u 48. i Angula u 80. minutu spasili su ekipu Evijana poraza.

Aktuelni prvak Monpelje, koji je ove sezone ''miljama daleko'' od vrha tabele, upisao je i treeći uzastopni remi i to na gostovanju Valensijenu - 1:1. Gosti su od 57. minuta imali i igrača manje, pa mogu da budu i zadovoljni ovakvim ishodom.

Jedinu pobedu od gostiju ostvario je Sošo, a najsigurniji domaćin je bio Brest, koji je sa 3:0 savladao Bastiju.

Francuska, Liga 1 - 13. kolo