nedelja 24.01.2016.
14:32

Fiorentina je zabeležila važnu pobedu u nastavku borbe za titulu.

BETA/AP Photo/Felice Calabro'

Posle dva uzastopna poraza od Milana i Lacija, Fiorentina je danas na svom stadionu savladala ekipu Torina rezultatom 2:0.

Mrežu ''bikova'' načeo je Iličić u 24. minutu maestralnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Konačnih 2:0 postavio je Rodrigez u 83. minutu posle asistencije Paskvala.

U drugom poluvremenu šansu za debi dobili su novi igrači Viole Tino Kosta i Mauro Zarate koji su zamenili Iličića i Kalinića, dok je srpski fudbaler Nenad Tomović ceo meč presedeo na klupi.

Na drugoj strani, Nikola Maksimović je odigrao svih 90 minuta, a u finišu meča je zaradio žuti karton.

Fiorentina je ponovo treća na tabeli sa bodom manje od Juventusa i tri manje od lidera Napolija, ali ti timovi tek treba da odigraju svoje mečeve u ovom kolu.