''Farmaceuti'' videli čarobnjaka...

• 07. mart 2012.

• 22:38

Leo Mesi nemilosrdno je večeras punio mrežu Leverkuzena, čak pet puta upisao se u strelce, a da debakl Nemaca bude potpun, doprineo je i Teljo sa još dva gola...

Igra ''mačke i miša'' na Kamp Nou! Posle 3:1 u Leverkuzenu, Barsa ni večeras nije štedela ''farmaceute'', a posebno raspoloženi Leo Mesi, petostruki strelac u trijumfu rezultatom 7:1!

Još jedna partija za uživanje navijača Barselone, a kada je Leo Mesi raspoložen kao večeras, ugođaj je potpun.

Goste iz Leverkuzena ''načeo'' je u 25. minutu, do kraja prvog poluvremena postigao je još jedan, a onda het-trik početkom drugog poluvremena.

Zatim ga je u ulozi golgetera zamenio Teljo, koji je u 55. minutu povisio na 4:0, a ''petarda'' je pukla samo tri minuta kasnije. Naravno, ponovo je Mesi egzekutor.

Serija je nastavljena u 62. minutu novim golom Telja, da bi Mesi u 84. minutu postigao svoj peti gol za fenomenalnih 7:0.

Do kraja, gosti stižu do počasnog gola, u 90. minutu, a strelac je bio Belarabi.