19:21

Het-trik iskusnog napadača za ubedljivu pobedu ''Kneževa''.

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Drugo kolo francuskog šampionata, druga pobeda Monaka, ukupno 14. uzastopna u Ligi 1, računajući i mečeve iz prethodne sezone.

''Kneževi'' su večeras kao gosti slavili u Dižonu sa ubedljivih 4-1, a glavna uloga pripala je Radamelu Falkau, trostrukom strelcu u pobedničkoj ekipi.

Svoju seriju golova Falkao je počeo već posle tri minuta igre, na asistenciju Glika, a prednost gostiju duplirao je Žamerson u 25.

Dvanaest minuta kasnije, golman Dižona Rejne je ponovo savladan, a Falkao je svojim drugim golom povisio na ubedljivih 0-3.

To nije bilo sve u prvom poluvremenu, pošto su domaći u finišu ovog dela igre uspeli da golom Saida vrate kakvu-takvu nadu.

A da bilo kakvih dilema u nastavku ne bude, Falkao se potrudio već u 51. minutu, kada je upisao het-trik i postavio konačnih 1-4.

Monako je do pobede došao bez svoje prve zvezde Kilijana Mbapea, koji je meč odgledao sa klupe.