petak 22.03.2019.
15:43

U večeri između četvrtka i petka selekcija SAD je ugostila Ekvador, dok su se u ranijim popodnevnim časovima sastali Japan i Kolumbija, kao i Južna Koreja i Bolivija.

Beta/AP Photo/Vadim Ghirda

Jedan čas posle ponoći selekcija Sjedinjenih Država ugostila je Ekvador na stadionu u Orlandu, domaćin je slavio sa 1:0 (0:0).

Gol odluke postigao je napadač Kolumbus Krua Džjasi Zardes.

Bila je to treća vezana pobeda selekcije SAD u tekućoj godini i treća vezana pobeda pod palicom novog selektora Grega Berhaltera.

Od 11:20h Japan je na "Nisan" stadionu u Jokohami ugostio selekciju Kolumbije, gosti iz Južne Amerike slavili su sa 0:1 (0:0).

Jedini gol za "Kafeterose" postigao je Radamel Falkao u 64. minutu, sa bele tačke.

Selekcija Kolumbije ne zna za poraz od Mundijala u Rusiji, a pobedom je na klupi ove reprezentacije debitovao bivši trener Mančester junajteda i selektor Irana Karlos Keiroš.

Na stadionu u Ulsanu, u priajteljskom susretu Južna Koreja je dočekala Boliviju, domaćin je takođe slavio sa minimalnih 1:0 (0:0).

Gol odluke pao je u 86. minutu, strelac je bio 30-godišnji napadač Bohuma Li Čung-Jong.