21:16

Monako je bio na ivici poraza, ali je onda proradio Falkao.

EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Radamel Falkao je danas bio spasilac Monaka.

Fudbaler iz Kolumbije koji i ove sezone igra sasvim solidno je uspeo da sa dva gola donese svom timu bod protiv sasvim solidne ekipe Rena. Na kraju - 2:2 (2:0).

Ren je vrlo rano stigao do dva gola prednosti, oba je postigao Unou, prvi u 3. minutu, drugi šest minuta kasnije.

Ipak, pitao se nešto Falkao, prvo je u 69. minutu smanjio rezultat na 2:1, da bi samo 6 minuta kasnije doneo svom timu izjednačenje.

Možemo reći i da je Monako bio za nijansu konkretniji danas, ali da je nerešen rezultat sasvim realan.

Monako je i dalje daleko od opasne zone, na četiri kola do kraja imaju četiri boda više od zone ispadanja.