FA kup - Totenhem se prošetao do polufinala!

15:10

Lagana pobeda Totenhema u gostima protiv Svonsija.

EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

Svonsi danas nije bio ravnopravan rival Totenhemu.

Gosti su bili daleko bolji, ubedljiviji, stvarali su šanse i pogađali kada je to bilo potrebno, a na kraju je bilo 0:3.

Počelo je u 11. minutu, tada je Kristijan Eriksen dobio loptu od Lamele na sredini terena, opalio je ka golu i pogodio sa distance za 1:0.

Desio se i poništeni gol Sona, a onda Lamela pogađa u 1. minutu nadoknade prvog poluvremena, pokazao je fantastičnu tehniku, šutirao je u nebranjeni ugao za 0:2.

Kristijan Eriksen je rešio sve u 62. minutu, tada je iskoristio povratnu loptu Lukasa Moure, gađao i pogodio za 0:3.