FA Kup - Remi Derbija i Lestera, kapiten prvaka Engleske izvukao revanš!

petak 27.01.2017.
23:07

Fudbaleri Derbi Kauntija i Lester sitija remizirali su u susretu 1/16 finala FA Kupa na "Prajd Parku".

Beta/AP Photo/Nick Potts, PA Wire

Moraće Klaudio Ranijeri i Stiv Meklaren još jednom da odmere snage, kako je susreta u Derbiju okončan bez pobednika.

Na kraju je bilo 2:2 (2:1), a pogodak koji je zakazao novi susret ova dva tima postigao je u smiraj susreta kapiten "Lisica" Ves Morgan.

Igrao se osmi minut kada je Lester poveo, autogol je postigao Daren Bent, a OVDE možete pogledati traljavu reakciju napadača Derbija.

Samo 15 minuta kasnije je upravo Bent poravnao rezultat i tako se iskupio za autogol.

Brajson je u 40. minutu preokrenuo rezultat, prednost timu iz Čempionšipa doneo je nakon sjajnog prodora po sredini.

Mirovale su mreže sve do 86. minuta, kada je Ves Morgan sjajno skočio nakon kornera Demeraja Greja, savladao iskusnog Skota Karsona i tako zakazao revanš na "King Paueru".