FA kup - Ne ide bez Mitra, Siti počistio Fulam za osminu finala!

nedelja 26.01.2020.
15:53

Doduše imali su i igrača više skoro ceo meč.

screenshot: Twitter.com

Mančester Siti savladao Fulam rezultatom 4:0, gosti sa igračem manje još od šestog minuta.

Može se reći da je prva ozbiljnija situacija rešila i ceo meč na "Etihadu".

Kapiten Fulama Rim ruši Žezusa u svojih šesnaest metara čme dobija direktan crveni karton, a Gundogan priliku da donese vođstvo "građanima" sa bele tačke koju Nemac naravno ne propušta.

Desetak minuta kasnije Bernardo Silva sjajnim udarcem iz okreta udvostručuje prednost domaćina.

Siti je nastavio svoju dominacijom terenom i u drugom poluvremenu. Žezus konačno pronalazi mrežu, i to dva puta. Brazilac postiže dva gola u razmaku od tri minuta, Siti vodi 4:0 od 76. minuta.