utorak 16.01.2018.
23:20

Lester i Vest Hem prošli, ekipa iz Londona nešto teže...

screenshot: Twitter.com

Lester je uspeo da se plasira u narednu fazu FA kupa pošto je danas savladao Flitvud sa 2:0 na svom terenu.

U prvom meču je bilo 0:0, igrao se ponovljeni meč u kom su domaći slavili golovima Kelečija Iheanača u 43. i 77. minutu utakmice.

U narednom kolu će ekipa Lestera igrati protiv Piterboroa.

Kardif je slavio protiv Mensfilda sa 1:4 u gostima, nakon što je bilo 0:0 u prvoj utakmici. Ekuel je doveo goste u prednost, izjednačio je Rouz, da bi Hojlet, Pilkington i ponovo Hojlet doneli pobedu Kardifu koji u narednom kolu igra protiv Mančester sitija.

Šefild venzdej je pobedio Karlajl sa 2:0 nakon 0:0 koliko je bilo u prvoj utakmici. Domaći su slavili golovima Matijasa i Nuhiua, a u narednom kolu ovog takmičenja igraju protiv Ridinga koji je večeras slavio protiv Stivenejdža.

Proslavio se Bodvarson sa tri gola, bilo je 3:0 za Riding, golove je postizao u 32, 44. i 64. minutu.

Vest Hem je imao najviše problema protiv Šruzberija. Oni su u prvom meču odigrali 0:0 protiv, danas je nakon 90 minuta igre protiv gostiju bilo ponovo 0:0, usledili su produžeci, a onda je Burk uspeo da pogodi za 1:0 u 112. minutu utakmice.

U narednom kolu Vest Hem igra protiv pobednika meča Bornmut - Vigan.