FA kup - Ludnica na Denu, Milvol eliminisao "Karamele" u poslednjim trenucima meča!

subota 26.01.2019.
20:34

"Niko nas ne voli i nije nas briga", glasi moto navijača Milvola. Nakon večerašnjeg podviga, najomraženiji su od strane Evertonovih pristalica.

screenshot: Twitter.com

U četvrtoj rundi FA kupa, fudbaleri Milvola napravili su veliko iznenađenje pošto su na svom terenu savladali Everton rezultatom 3:2.

"Karamele" su stigle do vođstva u 43. minutu kada je pogodio Ričarlison, ali radost gostiju trajala je svega četiri minuta.

Toliko je bilo potrebno Liju Gregoriju da izjednači rezultat i na taj način završi prvo poluvreme.

Dva pogotka u kratkom roku videli smo i u drugom delu meča, Čenk Tosun je doneo svom timu novu prednost u 72. minutu, ali priliku da eliminiše premijerligaša Milvolu je dao Džejk Kuper svojim golom tri minuta nakon toga.

Ono pravo je usledilo u četvrtom minutu nadoknade vremena,nakon pravog karambola u kaznenom prostoru Evertonagde se najbolje snašao Marej Valas na veliku radost domaćihnavijača.