FA kup - "Luda družina" bi bila ponosna, Donsi eliminisali "Čekićare"!

subota 26.01.2019.
22:43

Mogu li ovi momci stopama Vinija Džonsa i ekipe?

screenshot: Twitter.com

Fudbaleri Vimbldona napravili su veliko iznenađenje pošto su na svom terenu eliminisali Vest Hem u četvrtoj rundi FA kupa pobedom od 4:2.

Član Lige 1 je na fantastičan način otvorio utakmicu pošto je nakon prvih 45 minuta vodio sa 2:0 protiv favorizovanih "Čekićara".

Očajni Manuel Pelegrini je odmah na poluvremenu reagovao i uveo trojicu novih igrača, ali to nije puno vredelo na startu pošto je Vagstaf odmah na startu drugog dela meča ponovo zatresao mrežu Adrijana.

To kao da je probudilo goste iz Londona koji su golovima rezervista Lukasa Pereza u 57. i Felipea Andersona u 71. minutu, ali sve je bilo gotovo u 88. minutu.

Vimbldon je tada preko rezerviste Tobija Sibika koji je ušao u igru dva minuta ranije uspeo da postigne još jedan pogodak i tako obezbedi plasman u osminu finala FA kupa.