subota 30.09.2017.
21:36

PSŽ je deklasirao Bordo na "Parku Prinčeva", a šou je ukrao Nejmar.

Beta/Andrew Milligan/PA via AP

Najskuplje plaćeni fudbaler svih vremena večeras je postigao dva gola u pobedi "Svetaca" nad Bordoom od 6:1.

Najpre je meč otvorio golom u petom minutu, postigao je fantastičan pogodak iz slobodnog udarca sa oko 30 metara od gola gostiju, Benao Kostil nije imao nikakve šanse da sačuva svoju mrežu.

Upisao je zatim i asistenciju za Kavanija, a onda je u 40. minutu precizno izveo i jedanaesterac. Podsetimo su upravi Urugvajac i Brazilac "zaratili" protiv Liona oko izvođenja najstrože kazne, tada je Kavani bio neprecizan, a sada je Nejmar dobio prednost i pogodio. Nakon svega su se bratski izgrlili.

Više o samom susretu u francuskoj prestonici u okviru osmog kola Lige 1 u nastavku.

Nejmar je tokom susreta imao i nekoliko zapaženih poteza, izdvaja se onaj iz 77. minuta, kada je Brazilac nestvarno prihvatio loptu, koja je do njega putovala jedno 30ak metara.